СУЗЕ И АПЛАУЗИ НА ИСПРАЋАЈУ КРАЉИЦЕ: Ковчег са телом Елизабете Друге стигао у Вестминстерску опатију (ФОТО)
14. 09. 2022. у 17:53
КОВЧЕГ са телом краљице Елизабете Друге пренет је данас из Бакингемске палате у свечаној процесији до Вестминстерске опатије.
Најновије из рубрике
уживоРАТ У УКРАЈИНИ: Велика Британија протерала руског амбасадора због шпијунаже; Руска војска преузела је контролу над већим делом Часовог Јара
РАТ у Украјини- 1079. дан: Борбе се воде на украјинском фронту, али и у пограничним руским регионима. За то време, Володомир Зеленски истиче да је спреман да разговара са Владимиром Путином. Москва није за привремени прекид ватре, сматрајући да би такав споразум био злоупотребљен од стране Запада.
07. 02. 2025. у 07:29 >> 08:29
НЕСТАО ПУТНИЧКИ АВИОН СА 10 ОСОБА: На Аљасци је у току потрага
ПУТНИЧКИ авион "Беринг Ер", који је превозио 10 особа, нестао је на путу од Јуналаклита до Ноума на Аљасци и у току је потрага, саопштило је Министарство за јавну безбедност ове америчке државе.
07. 02. 2025. у 08:14
ОШТРА РЕАКЦИЈА ТРАМПА, СЛЕДЕ САНКЦИЈЕ МЕЂУНАРОДНОМ КРИВИЧНОМ СУДУ У ХАГУ: Одлука која је изненадила
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп потписао је уредбу о санкционисању Међународног кривичног суда (МКС) у Хагу због напада на Сједињене Америчке Државе и њихове савезнике, попут Израела.
07. 02. 2025. у 07:44
РАТ У УКРАЈИНИ: Офанзива 2.0 на Курск - ВСУ заглављен у шумарцима; Жестоке борбе код Покровска; Напредак у Часовом Јару (МАПА/ВИДЕО)
РАТ у Украјини- 1078. дан. Председник Володимир Зеленски изјавио је да би операција у Курској области могла постати важан део преговарачког процеса. Руски председник Владимир Путин назвао је ситуацију у Курској области веома тешком.
06. 02. 2025. у 07:43 >> 04:31
ХОЋЕ ЛИ УПОТРЕБИТИ НУКЛЕАРКЕ: Астроном - Нуклеарно оружје могло би да се користи за одбрану Земље од астероида 2032.
ПОСТОЈИ могућност да би нуклеарно оружје могло да се користи за одбрану Земље од астероида 2024 ИР4, за који се очекује да ће прећи орбиту Земље у децембру 2032. године, изјавио је данас астроном Дејвид Вајтхаус.
07. 02. 2025. у 01:55
Коментари (0)