КОРОНА СЕ ВРАЋА У ФРАНЦУСКУ: Преко двеста хиљада заражених за један дан
КОРОНА се враћа на велика врата. Број новозаражених у Француској прешао је поново, у уторак, ниво од 200 хиљада.
Фото Танјуг-АП
Према званичним подацима, за један дан инфицирало се 217.480 људи.
Све то се догађа у тренутку када су власти за крај марта најавиљивале ново опадање статистичке кривуље. Корона је, међутим, хтела другачије.
У Француској су од средине марта укинуте вакцинална пропусница и маске у затвореном простору, и епидемиолози сматрају да је то главни разлог овако наглог скока броја оболелих. За сада, ситуација је још далеко од оне средином јануара када се заражавало и по пола милиона људи. Али, тренд је у успону.
Истовремено, број пацијената од ковида се у болницама попео за 227 на 21.300, а на реанимацији за 5, на 1.538.
За један дан од вируса корона у овој земљи преминуле су 164 особе.
Препоручујемо
ВОЈСКА ДНР ЧИСТИ МАРИУПОЉ: Припадници "Азов-а" дигли у ваздух Драмско позориште (ВИДЕО)
29. 03. 2022. у 20:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (1)