КРАЉИЦА ЛАНСИРАЛА БРЕНД БИО ПРОИЗВОДА: Сада може да ужива у бургерима, уз краљевски кечап
ЕНГЛЕСКА краљица Елизабета ни у 96. години не мирује, а сада је покренула и властити бренд са био производима.
Фото: Профимедиа
Краљица је покренула бренд с производима који су направљени на њеном имању у Норфолку. Сви потребни ресурси за производњу су са имања, а међу производима који се налазе у бренду је и краљевски кечап, пише магазин Пипл.
- Идеалан за доручак или било који други део дана- слоган је овог кечапа.
Наравно, главни састојак је парадајз, али у овом кечапу налазе се и сок од јабуке и разни зачини.
Зна се и цена овог популарног прилога, па тако боца од 300 милилитара кошта око девет долара.
Краљичин бивши кувар Дарен Мекгрејди открио је да краљица обожава бургере, али их једе без пецива, помоћу виљуске и ножа, а уместо кечапа користила је бруснице.
БОНУС ВИДЕО:
ЛЕГЕНДА НА ТРОНУ: Пре 68 година пред тв-камерама крунисана је краљица Елизабета Друга
Препоручујемо
ПРЕТИ МУ И БАНКРОТ: Принц Ендрју у небраном грожђу, монархија и војска му окренуле леђа
16. 01. 2022. у 00:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)