ЂАЦИ ПОНОВО У КЛУПАМА: Договор Владе Италије и синдиката образовања

ЂАЦИ у Италији ће се од половине септемраб, када почиње нова школска година, вратити у учионице, а наставници ће морати да имају негативни тест или зелену прописницу да би могли да држе часове. Такође, тестови на ковид више неће бити бепслатни за наставно особље, предвиђено је протоколом који су потуиписали Минситарство образовања о представници струковних синдиката.

ЂАЦИ ПОНОВО У КЛУПАМА: Договор Владе Италије и синдиката образовања

Фото: Депоситпхотос

- Протокол је резултат договора да заједничким снагама, влада и синдикати, омогуће сваком студенту и студенткињи право да безбедно похађа директну наставу у школским учионицама, да обнове своје односе са школским друговима, наставним особљем и свој социјални живот - рекао је поводом постигнутог договора министар за образовање Патрицио Бјанки.

Синдикати подржавају вакцинацију, али су против обавезе поседовања "зелене пропуснице", односно потврде о имунизацији. Влада је одвојила две милијарде евра да би се образовни процес организовао и одвијао уз максималну сигурност.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

РУСИ БАЛИСТИЧКИМ РАКЕТАМА САТРЛИ ОДЕСУ: Украјинци не знају где се налазе, ракете падају као киша