КРВОПРОЛИЋЕ У СИРИЈИ: Милитанти убили војника, још тројица рањена!
ЈЕДАН војник је данас убијен, а још тројица су рањена када су милиције које делују у областима под контролом Турске напале возила сиријске војске на северу провинције Алеп.
- На северу сиријске провинције Алеп милитанти илегалних оружаних група које делују на територијама под контролом Турске испалили су навођену противтенковску ракету из околине насеља Касар на возило сиријске војске које се кретало дуж аутопута у близини града Тел Рифат - саопштио је заменик шефа Руског центра за помирење зараћених страна у Сирији Вадим Кулит, преноси ТАС С.
Према руском војном званичнику том приликом један сиријски војник је погинуо, а још тројица су рањена.
Најмање 11 цивила повређено је 20. јула у сиријској провинцији Хама у гранатирању које су извели милитанти, а како је тада саопштио Кулит они су том приликом испалили 24 пројектила.
Препоручујемо
КАНДИДАТ ЗА РУМУНСКОГ ПРЕДСЕДНИКА ЂОРЂЕСКУ: Украјина је измишљена држава, биће подељена сто посто
КАНДИДАТ за председника Румуније Калин Ђорђеску изјавио је да је Украјина „измишљена држава“ коју ће поделити суседи.
30. 01. 2025. у 13:44
БРИТАНСКИ ЕКСПЕРТ: Имамо посла са дилетантом – Зеленски не може да поднесе да је крај
ШЕФ украјинског режима Владимир Зеленски подсвесно не може да прихвати тему повлачења украјинских снага у зони борбених дејстава, изјавио је британски војни аналитичар Александар Меркурис
30. 01. 2025. у 07:58
ДОНОСИ НЕСРЕЋУ УКУЋАНИМА: Верује се да једна ствар никако не сме да се стави у ковчег покојника
ВРЛО често се људи изненаде када виде обичаје у појединим деловима наше земље везано за сахране, а преносили су се са колена на колено и све до данас опстали.
02. 02. 2025. у 08:45
Коментари (0)