КОГА СУ МЕГАН И ХАРИ ОПТУЖИЛИ ЗА РАСИЗАМ? Нова бомба у краљевској породици - Мораће све да открије!
ПРИНЦ Хари могао би да открије ко је члан краљевске породице кога су он и супруга Меган Маркл оптужили за расизам, тврди стручњак за питања краљевске породице.
![КОГА СУ МЕГАН И ХАРИ ОПТУЖИЛИ ЗА РАСИЗАМ? Нова бомба у краљевској породици - Мораће све да открије! КОГА СУ МЕГАН И ХАРИ ОПТУЖИЛИ ЗА РАСИЗАМ? Нова бомба у краљевској породици - Мораће све да открије!](/data/images/2020-06-23/1099_w-55752202-710x505-620x0_fmob.jpg)
Фото: ЕПА
Војвода од Сасекса требало би да објави мемоаре следеће године, а обећао је да ће они бити "тачан и потпуно истинит" извештај о његовом животу.
Покриваће његов живот у јавности, укључујући време у војсци, брак и период након што је постао отац.
Хари је рекао да своје мемоаре пише, не као принц какав је рођен, већ као човек какав је постао.
- Током година носио сам много капа и буквално и фигуративно, и надам се да ћу, испричавши вам своју причу - успоне и падове, грешке, научене лекције - моћи да вам помогнем и покажем да без обзира одакле долазимо, имамо више заједничког него што мислимо - навео је принц Хари у саопштењу.
- Шта Хари може да понуди, осим пуно обрачуна са медијима - пита се Ричард Каи, стручњак за краљевску породицу.
- Хари мора да буде спреман да открије све експлозивне "бомбе истине" које су Меган и он детонирали под краљевском породицом још у марту када су дали интервју Опри Винфри - додао је Каи преноси "Телграф енд Аргус".
- Да ли би могао да именује члана породице који је, према речима пара, коментарисао боју коже њиховог тада нерођеног сина Арчија? Сигурно ће морати да понуди објашњење за ову најсензационалнију тврдњу.
Подсетимо, Хари и Меган су оптужили неименованог члана породице за расизам, наговештавајући да је породица била љубоморна на Меган, као и да је она желела да изврши самоубиство за време своје прве трудноће.
Како пишу британски медији, Харијеви мемоари изаћи ће крајем 2022. године, а новац од продаје биће дониран у добротворне сврхе.
Препоручујемо
![КЛИНТОН РЕКАО НЕ ЕЛИЗАБЕТИ: Како се бивши амерички председник осрамотио пред краљицом КЛИНТОН РЕКАО НЕ ЕЛИЗАБЕТИ: Како се бивши амерички председник осрамотио пред краљицом](/data/images/2021-07-21/119469_pjimage_t.jpg?time=1626882126)
КЛИНТОН РЕКАО "НЕ" ЕЛИЗАБЕТИ: Како се бивши амерички председник осрамотио пред краљицом
21. 07. 2021. у 17:41
![ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице](/data/images/2025-02-14/572847_tan2025-02-1414552027-0-1_kf.jpg?time=1739558680)
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице
УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.
14. 02. 2025. у 17:34
![ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи](/data/images/2025-02-12/572152_jasna-bosnjakovic-nikad-nije-kasno_kf.jpg?time=1739372786)
ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи
ЈАСНА Бошњаковић, певачица и некадашња учесница шоуа „Никад није касно“, преминула је изненада у 48. години, на путу ка болници.
12. 02. 2025. у 16:05
![РАСКРИНКАО ЕСТРАДУ: Пронађена књига Саше Видића РАСКРИНКАО ЕСТРАДУ: Пронађена књига Саше Видића](/data/images/2023-04-24/343739_vidic_kf.jpg?time=1739703299)
РАСКРИНКАО ЕСТРАДУ: Пронађена књига Саше Видића
МОДНИ креатор Саша видић преминуо је 23. априла 2023. године. Радио је као стилиста многих личности, а са нкима је био толико близак да су му поверавали своје најинтимније тренутке из живота.
16. 02. 2025. у 11:54
Коментари (2)