СА ОЦЕМ СПАСАО ДЕСЕТ ЉУДИ, А ОНДА ГА БУЈИЦА ОДНЕЛА: Пронађено тело хероја из Јабланице

Бојан Милић

10. 10. 2024. у 23:37

ТРАГИЧНЕ поплаве узеле су многе жртве након силних киша које су протекле седмице погодиле БиХ - најгоре је било у Јабланици, где је према посљедњим подацима 20 људи погинуло, а један од оних који је спречио да та бројка буде још већа је Ернад Беговић.

СА ОЦЕМ СПАСАО ДЕСЕТ ЉУДИ, А ОНДА ГА БУЈИЦА ОДНЕЛА: Пронађено тело хероја из Јабланице

Foto: Društvene mreže

Његова се прича већ првог дана поплава проширила у јавности, али и трагична судбина која га је стигла. Наиме, Ернад је такође настрадао у поплави, али пре тога је спасавао комшије. Он је заједно с оцем спасио десет људи пре него га је бујица однела са собом.

у четвртак пронашли његово тело. С поносом га се присетило Јавно предузеће Комунално у Мостару за које је радио.

- Јавно предузеће Комунално д.о.о. Мостар с поносом истиче херојски и несебичан гест нашег радника Ернада Беговића, који је својим деловањем помагао не само својој породици, већ и комшијама и пријатељима током трагичних догађаја у Јабланици. Његова пожртвованост и хуманост остаће трајно у сећању свих који су га познавали. Као колектив, стојимо уз његову породицу у овим тешким тренуцима и пружаћемо им подршку и убудуће -  навели су на објави из тог предузећа и додали податке за све који желе помоћи његовој породици.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: ПУСТОШ ПОСЛЕ ПОПЛАВА У ЧЕШКОЈ: Пријављени први смртни случајеви

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.

14. 02. 2025. у 17:34

Коментари (0)

БУРА СЕ НАСТАВЉА! Да ли је могуће? Ево шта ће бити са АТП листом после срамног кажњавања Синера који је признао допинг