СТИЖЕ НОВАЦ ЗА ПРЕКО 50 ХИЉАДА ПЕНЗИОНЕРА: Огласио се Фонд ПИО

РЕПУБЛИЧКИ фонд за пензијско и инвалидско осигурање (ПИО) огласио се са новим званичним саопштењем.

СТИЖЕ НОВАЦ ЗА ПРЕКО 50 ХИЉАДА ПЕНЗИОНЕРА: Огласио се Фонд ПИО

Илустрација

Републички фонд за пензијско и инвалидско осигурање (ПИО) саопштио је да пензије и остала права исплаћује за 50.199 корисника, који живе у државама насталим на простору бивше СФРЈ, и то у Републици Српској 12.894, Хрватској 12.630, Федерацији Босне и Херцеговине 8.537, Црној Гори 6.884, Северној Македонији 6.025 и Словенији 3.230 пензионера, саопштио је данас Фонд ПИО.

Прошле године по овом основу је трансферисано око 77,8 милиона евра, а примања се исплаћују месечно, у текућем за претходни месец, пренео је Информер.

БОНУС ВИДЕО: МАЛИ О ПЛАТАМА И ПЕНЗИЈАМА: Веома одговорно водимо рачуна о свему када је економија у питању

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији