ОГЛАСИО СЕ ЉУБИВОЈЕ РШУМОВИЋ: Песник открио како се осећа након што је хоспитализован

ПИСАЦ Љубивоје Ршумовић огласио се након што се појавила вест да је заражен корона вирусом.

ОГЛАСИО СЕ ЉУБИВОЈЕ РШУМОВИЋ: Песник открио како се осећа након што је хоспитализован

Фото К. Михајловић

Омиљени дечији књижевник открио нам је како се осећа и где се тренутно налази.

- У КБЦ Бежанијска коса сам, лежим, чекам чекам лекаре да дођу да ме прегледају - открио је Љубивоје, а на питање како је сада, поручио је кроз смех:

- Како се осећам?! Осећам се као човек у болници.

Подсетимо, његова пријатељица вест да Љубивоје има корону објавила је на Фејсбуку.

"Ршум је поручио: "Хвала свима који брину - да ми корону с главе скину. Хвала и онима који брину да ми главу с круном скину! Молим се Богу да помогне - и њима, па и мени!", написала је она.

(Курир)

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

 

БОНУС ВИДЕО: 

ТАЈНА ШУМЕ КОД ГУБЕРЕВЦА: Овде су Римљани ископавали богатство за царство

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (2)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова