ГРАДОНАЧЕЛНИК УГОСТИО МИРУ БАЊАЦ: Пријем за славну глумицу у Старом двору
ЛЕГЕНДАРНУ глумицу Миру Бањац јуче је у Старом двору угостио градоначелник Београда Зоран Радојичић.
Фото Беоинфо
Она је на недавно завршеном Софесту добила награду "Статуета слободе" за допринос филмској уметности, а у разговору са Радојичићем истакла је како је последњи пут у Старом двору била пре 47 година, када је први човек престонице био Бранко Пешић.
- Хвала градоначелнику Радојичићу што је у овај дом довео културу, хвала му на искреним честиткама за награду која ми је додељена - рекла је славна уметница.
- Награде које стигну сада, у ово моје касно време, имају један потпуно другачији значај. То су награде којима морате чувати достојанство и не смете ићи испод тог признања.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
„ОБЕ СТРАНЕ ДРИНЕ“: Нови роман Љиљане Шарац, књижевнице родом из Смедерева
14. 07. 2026. у 11:48
УЗ МУЗЕЈ, НАСТАЈЕ И ДОМ ЋИРИЛИЦЕ: Заштита матичног писма српског народа
14. 07. 2026. у 09:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)