ДРАМА У ВАЉЕВУ: Син пријавио оца за насиље, он хтео да попије киселину - па је просуо на полицајца
ЗБОГ агресивног понашања син је Драгана А. (62) из Ваљева данас пријавио полицији.
Фото: И.Митић
Полиција је одмах изашла на лице места.
Отац је пред полицајцима покушао да попије, највероватније, каустичну соду и просуо је полицајцу Марку О. који је хтео да га спречи, по лицу и оку.
Драган се превози на Одељење психијатрије.
Тужилац је наложио да се течност пошаље на анализу. Полицајац има опекотине и степен повреда се утврђује.
Отац је задржан на психијатрији. Раније није било пријава за насиље у овој породици.
(Пинк.рс)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)