ДЕВОЈЧИЦА СВЕ ИСПРИЧАЛА ПОЛИЦИЈИ: Одређен притвор мајци (39) из Суботице која је подводила ћерку (16)

СУБОТИЧАНКИ Емини К. (39), коју је полиција ухапсила због сумње да је подводила своју малолетну шеснаестогодишњу ћерку, одређен је притвор до 30 дана због могућности утицаја на сведоке и понављања кривичног дела.

ДЕВОЈЧИЦА СВЕ ИСПРИЧАЛА ПОЛИЦИЈИ: Одређен притвор мајци (39) из Суботице која је подводила ћерку (16)

Илустрација Фото: Д. Н.

Она се сумњичи да је малолетну ћерку приморавала на полне односе са старијим мушкарцем за новац. Истрага треба да  утврди под којим околностима је мајка слала малолетну ћерку код мушкарца, под каквим изговорма је то чинила, док је заправо повод био изнуда полног односа за новац.


Незванично сазнајемо да до полног односа није дошло, а девојчица је у пратњи још једне особе у коју има поверење отишла у полицију и све испричала.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте