РАЗНЕО СЕ БОМБОМ У СВОМ ДВОРИШТУ: Хорор у селу Плавна код Бача
У СЕЛУ Плавна код Бача, Ђорђе В. (75) се разнео бомбом у свом дворишту.
Фото: М. Нићифоровић/Илустрација
Како медији сазнају мушкарац је остао мртав на лицу места.
Разлог самоубиства није познат.
(Објектив.рс)
Препоручујемо
МАРИЈА НИЈЕ ПОКАЗИВАЛА ЗНАКОВЕ СУИЦИДА: Детаљи самоубиства у суботичкој болници
25. 12. 2020. у 17:47
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)