ЛАЖНИ ПОЛИЦАЈЦИ СА АУТОМАТСКИМ ПУШКАМА: У аудију са блинкерима пресрели и опљачкали људе на ауто-путу!

Ј. С.

27. 12. 2020. у 10:32

ЛАЖНИ "пресретач" данас је на ауто путу Е75 код села Превалац зауставио возило и опшлачкао двојицу страних држављанина, који су случај касније пријавили полицији, сазнају ,,Новости".

ЛАЖНИ ПОЛИЦАЈЦИ СА АУТОМАТСКИМ ПУШКАМА: У аудију са блинкерима пресрели и опљачкали људе на ауто-путу!

Фото: Депозит

Како нам је потврђено НН лице управљајући возилом марке Сеат са блинкерима, зауставило је возило из кога је изашао са аутоматском пушком, представио се као полицијски службеник и од особа у заустављеном возилу одузео новац и мобилне телефоне.

Од македонског држављанина Е.А. из Тетово, лажни „пресретач“, отео је  800 евра и мобилни телефон Iphone, а од албанског држављанина М. О.  новац у износу 8800 евра и мобилни телефон Iphone.

Случај је пријављен полицији и интезивно се трага за извршиоцем и расветљавању свих околности у вези овог случаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.

14. 02. 2025. у 17:34

Коментари (5)

ШЕШЕЉ О ПОДЕЛИ АНТАРКТИКА: Три моћне силе праве договор?