МЛАДИЋ УПУЦАН У ОБРЕНОВЦУ: Са прострелном раном хитно пребачен у Ургентни центар

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

10. 07. 2024. у 08:11

Л. Ћ. (19) рањен је током ноћи из ватреног оружја у Обреновцу.

МЛАДИЋ УПУЦАН У ОБРЕНОВЦУ: Са прострелном раном хитно пребачен у Ургентни центар

Фото: М. Анђела/Профимедиа

Он је око 2 сата иза поноћи у пратњи друга дошао у Ургентни центар са прострелном раном ноге.

Према незваничним сазнањима, он је лекарима рекао да су он и друг чистили пиштољ, а да је до рањавања дошло када је оружје случајно опалило.

О свему је обавештена полиција и истрага је у току.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СВАКИ МУШКАРАЦ ДА ПРОЂЕ ВОЈНУ ОБУКУ НАТО држава се спрема за руски напад, циљ је војска од 500.000 људи

"СВАКИ МУШКАРАЦ ДА ПРОЂЕ ВОЈНУ ОБУКУ" НАТО држава се спрема за руски напад, циљ је војска од 500.000 људи

ПОЉСКИ премијер Доналд Туск најавио је да његова влада ради на плану за масовну војну обуку свих пунолетних мушкараца, као одговор на промене у безбедносној ситуацији у Европи.

08. 03. 2025. у 14:43

ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА: Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

"ТРЕБАЛО ЈЕ ЈА ДА ОДЕМ ПРЕ ЊЕГА": Ко је рођена сестра Саше Поповића? (ФОТО)

САША Поповић, идејни творац и креативни директор Гранд продукције испраћен је данас на вечни починак. Рођена сестра Саше Поповића, иако у годинама и слабог здравља, дошла је на последњи испраћај брату, а на комеморацији је седела поред Сузане и њене деце.

06. 03. 2025. у 16:45

Коментари (0)

НЕ РАЗМИШЉАМ О ПРВОМ МЕСТУ: Црна серија Александра Зверева се наставља и у Индијан Велсу