МАЛОЛЕТНИЦИ СЛАО ВУЛГАРНЕ ПОРУКЕ, ПА ДОБИО БАТИНЕ: Ово је разлог за бруталног насиља у Борчи
ДЕЖУРНИ јавни тужилац Првог основновног јавног тужилаштва у Београду одредио је задржавање у трајању од 48 сати према осумњиченом Д.Г. (1967) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело Тешка телесна повреда из чл. 121 ст. 2 Кривичног законика.

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Кривично дело је изршио на тај начин што је претходно изреволтиран што је оштећени слао поруке ћерки (13 година) од његове партнерке непримерене садржине, па је дошао испред кафане у којој се налазио оштећени и том приликом му нанео вишеструке повреде, након чега је оштећени превезен у УЦ где му је констатован прелом четвртог лумбалног кичменог пршљена и пуцање слезине због чега је хитно оперисан.
Након саслушања осумњиченог дежурни јавни тужилац ће донети одлуку о даљем поступању, односно о предлогу за одређивање притвора према осумњиченом и даљим доказним радњама о чему ће јавност бити обавештена. Наложено је да се у односу на оштећеног А.Ј. (1987) поднесе кривична пријава због кривичног дела Полно узнемиравање из чл. 182а Кривичног законика.
БОНУС ВИДЕО: ВОЗ НАЛЕТЕО НА АУТОМОБИЛ КОД ЛОЗНИЦЕ Тешка саобраћајна несрећа
Препоручујемо

ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!
РУСКИ председник Владимир Путин одржао је састанак на једном од командних места групе Курск, рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков. Он је на састанак стигао у војној униформи.
12. 03. 2025. у 20:09

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре
ШВАЈЦАРСКИ лист Велтвохе је у оквиру текста о актуелној ситуацији у БиХ, оптужио је Немца Кристијана Шмита да користи квази диктаторску моћ да би елиминисао непожељне политичаре и упозоравају Берн каква их судбина чека ако пристану на сарадњу са ЕУ.
12. 03. 2025. у 16:03

ТРАМПОВ УНУК ИМА СРПСКО ИМЕ: Носили га наши славни витезови и владари - има јаку симболику у породици председника САД
ДОНАЛД Трамп Млађи, син америчког председника, посетио је Београд ради састанка са председником Србије Александром Вучићем.
12. 03. 2025. у 10:36 >> 10:37
Коментари (0)