МАЈКА РАСЕКЛА ДЕТЕ (5) ПО ЛЕЂИМА У НИШУ: МУП се одмах огласио, предузете хитне кривичне мере

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

25. 05. 2024. у 14:27

ПОЛИЦИЈА у Нишу ухапсила је данас Ш.Б. (21) из овог града, по налогу Основног јавног тужилаштва, због постојања основа сумње да је извршила кривично дело насилје у породици.

МАЈКА РАСЕКЛА ДЕТЕ (5) ПО ЛЕЂИМА У НИШУ: МУП се одмах огласио, предузете хитне кривичне мере

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација

Сумња се да је она јуче, у породичној кући у Нишу, својој малолетној ћерки нанела убодне ране на леђима, саопштили су из МУП-а.

Девојчица је збринута у Универзитетско-клиничком центру у Нишу, где су јој констатоване лаке телесне повреде.

Ш. Б. је одређено задржавање до 48 часова након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведена основном јавном тужиоцу.

БОНУС ВИДЕО: ОСТАЛА САМО СЛИКА - Језив призор из куће након погибије мајке и ћерке

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОЦУРИО ПОВЕРЉИВИ ДОКУМЕНТ ИЗ ПЕНТАГОНА: Европа нек се брани сама у случају руског напада, друга држава је главна претња

ПРОЦУРИО ПОВЕРЉИВИ ДОКУМЕНТ ИЗ ПЕНТАГОНА: Европа нек се брани сама у случају руског напада, друга држава је главна претња

СУПРОСТАВЉАЊЕ руској агресији, некада једна од кључних тачака Националне одбрамбене стратегије из 2022. године током администрације Џозефа Бајдена, три године касније више није међу најважнијим приоритетима Сједињених Америчких Држава.

01. 04. 2025. у 12:17

Коментари (0)

ГРОБАРИ СУ ОВО ЧЕКАЛИ - ПАЛА ОДЛУКА! Ево где Кевин Пантер наставља каријеру