ГАЂАО ЈЕ ТЕГЛОМ, ПА ЈЕ И ФИЗИЧКИ НАПАО: Насилник из Врања у притвору
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Врању ухапсили су С. Ј. (1977) из овог града, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело насиље у породици.
Фото Shutterstock/ilustracija
Он се сумњичи да је вређао, претио и разним предметима гађао супругу, а потом је и физички напао.
Према незваничним информацијама, он је жену гађао и теглом.
Полиција је осумњиченом изрекла обе хитне мере: привремено удаљење учиниоца из стана и привремена забрана учиниоцу да контактира са жртвом насиља и прилази јој.
По налогу дежурног јавног тужиоца Основног јавног тужилаштва у Врању, осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он је, уз кривичну пријаву, приведен тужилаштву.
Судија за претходни поступак Основног суда у Врању одредио му је притвор до 30 дана.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)