МАЛОЛЕТНИК (14) ДИВЉАО ЗА ВОЛАНОМ: Полиција у Лазаревцу зауставила аутомобил због пребрзе вожње, остали затечени оним шта виде
ПРИПАДНИЦИ Управе саобраћајне полиције пресретачем су око поноћи зауставили возило "БМW X6", које се на државном путу Београд - Љиг код Лазаревца, кретало брзином од 113,3 километара на час, на делу пута где је ограничење брзине 80 километара на час.
![МАЛОЛЕТНИК (14) ДИВЉАО ЗА ВОЛАНОМ: Полиција у Лазаревцу зауставила аутомобил због пребрзе вожње, остали затечени оним шта виде МАЛОЛЕТНИК (14) ДИВЉАО ЗА ВОЛАНОМ: Полиција у Лазаревцу зауставила аутомобил због пребрзе вожње, остали затечени оним шта виде](/data/images/2023-10-01/404109_saobracajnapolicijapancev_fmob.jpg)
Фото З. Јовановић
Након заустављања, утврђено је да је возилом управљао четрнаестогодишњак који нема положен возачки испит, док се на месту сувозача налазио његов тридесетдеветогодишњи отац.
Возило и возач искључени су из саобраћаја, а против малолетника и његовог оца поднете су прекршајне пријаве.
Министарство унутрашњих послова апелује на родитеље да буду одговорни и да не угрожавају безбедност своје деце и безбедност других учесника у саобраћају дајући деци возило на управљање пре стицања законског права на то, пренео је Телеграф.
БОНУС ВИДЕО: ХАОС У ЦЕНТРУ КРУШЕВЦА: Камион се закуцао у зграду РФЗО
![ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице](/data/images/2025-02-14/572847_tan2025-02-1414552027-0-1_kf.jpg?time=1739558680)
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице
УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.
14. 02. 2025. у 17:34
![ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи](/data/images/2025-02-12/572152_jasna-bosnjakovic-nikad-nije-kasno_kf.jpg?time=1739372786)
ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи
ЈАСНА Бошњаковић, певачица и некадашња учесница шоуа „Никад није касно“, преминула је изненада у 48. години, на путу ка болници.
12. 02. 2025. у 16:05
![РАСКРИНКАО ЕСТРАДУ: Пронађена књига Саше Видића РАСКРИНКАО ЕСТРАДУ: Пронађена књига Саше Видића](/data/images/2023-04-24/343739_vidic_kf.jpg?time=1739703299)
РАСКРИНКАО ЕСТРАДУ: Пронађена књига Саше Видића
МОДНИ креатор Саша видић преминуо је 23. априла 2023. године. Радио је као стилиста многих личности, а са нкима је био толико близак да су му поверавали своје најинтимније тренутке из живота.
16. 02. 2025. у 11:54
Коментари (0)