ОГЛАСИЛА СЕ ПОЛИЦИЈА: Познат идентитет девојке која је насмрт избола мушкарца у Новом Саду

ДЕВОЈКА О. Ш. (18) из Новог Сада ухапшена је због постојања основа сумње да је учинила кривично дело убиство, саопштило је Министарство унутрашњих послова (МУП).

ОГЛАСИЛА СЕ ПОЛИЦИЈА: Познат идентитет девојке која је насмрт избола мушкарца у Новом Саду

Фото: Shutterstock/Илустрација

Сумња се да је она, ноћас, ножем усмртила тридесетогодишњег Новосађанина.

О. Ш. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведена, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала