ПОДИГНУТЕ ТРИ ОПТУЖНИЦЕ ПРОТИВ БРАЈАНА ВОЛША: Тужилац открио за шта га све терете

ВЕЛИКА порота округа Норфолк подигла је у четвртак три оптужнице против Брајана Волша, саопштио је окружни тужилац Норфолка Мајкл В. Мориси.

ПОДИГНУТЕ ТРИ ОПТУЖНИЦЕ ПРОТИВ БРАЈАНА ВОЛША: Тужилац открио за шта га све терете

Фото: Јутјуб/Lighting the way home for the vanished

Велика порота оптужила је Волша за убиство своје супруге Ане, за довођење у заблуду полицијске истраге/ометање правде и за непрописно преношење људског тела.

У Масачусетсу, осуда за убиство првог степена доноси обавезну казну доживотног затвора без могућности условног отпуста.

- Брајан Волш се изјаснио да није крив по оптужби за убиство на суђењу у Окружном суду Квинси у јануару. Ова оптужница премешта случај на Виши суд у Норфолку, где ће изнова бити суђено у наредним недељама. Тај датум још није одређен - рекао је Мориси.

Окружни тужилац је додао да је ово само корак у дугом процесу, током којег Брајан Волш ужива уставну претпоставку невиности и сву заштиту која му се пружа по Уставу.

- Захвални смо детективима који су уложили толико сати у прикупљање доказа у овом случају и сведоцима који су нам помогли да дођемо до овог корака - закључио је Мориси.

Окружни тужилац Мориси рекао је да ће његова канцеларија одредити датум суђења чим га заврши Врховни суд Норфолка.

Волш остаје у притвору без кауције.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте