МАЈКА БРАЈАНА ВОЛША САУЧЕСНИК? Шуњала се око куће после нестанка, а мораће да одговори на два питања (ФОТО)
МАЈКА Брајана Волша, Дијана, биће испитана поводом нестанка Ане Волш.
Брајан Волш, Фото Танјуг
Амерички медији преносе да је Дијана плаћала кирију за кућу у којој је живела породица Волш и где се, према свему судећи, догодио злочин, а често је и одседала код њих, наводи новинарка портала ЛАмаг.
Тужилаштво највише интересују два питања: Да ли је знала да се злочин догодио и да ли је знала или учествовала у чишћењу подрума у којем су пронађени трагови крви. Наводи се да је и то један од разлога зашто троје деце Ане и Брајана Волш нису код своје бабе, већ се налазе под државном заштитом, извештавају медији.
Свекрва Ане Волш примећена је испред куће нестале Српкиње из Масачусетса, раније овог месеца.
Фотографије показују жену која носи сиви капут док се шета у близини куће 7. јануара. Друге фотографије показују како она вози црвени аутомобил 8. јануара.
Како преносе медији, Брајанова мајка и Ана Волш нису биле у добрим односима.
- Нажалост, немам добар однос са снајом, разлог су вероватно културолошке разлике. Због тога је мој син једина стабилна тачка у мом животу, нарочито што ме чини срећном је то што због његове бриге могу да виђам унуке - казала је мајка Брајана Волша у писму суду на четири стране.
Препоручујемо
ЗАШТО БИ БРАЈАН ВОЛШ УБИО АНУ? Нови докази из његовог аутомобила упућују само на једно
19. 01. 2023. у 07:20
ШТА ЋЕ СЕ ДЕСИТИ СА ДЕЦОМ АНЕ ВОЛШ? Судбина тројице дечака и даље неизвесна
18. 01. 2023. у 19:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАЂАР ИЗАШАО НА БАЛКОН ДА ПОЗДРАВИ НАРОД: Доживео велики шок и непријатност (ВИДЕО)
АКТУЕЛНИ премијер Мађарске Петер Мађар, доживео је велику непријатност приликом обраћања грађанству.
07. 06. 2026. у 12:19
"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини
ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
07. 06. 2026. у 13:37
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)