БАШ ЈУТРОС ОТКАЗАЛИ АДВОКАТЕ: По пети пут одложено суђење "Сентиним инспекторима"
СУЂЕЊЕ такозваним "Сентиним инспекторима" Милану Исакову, Милошу Вешовићу и Милошу Кнежевићу никако да започне и данас је чак пети пут заредом одложено у Вишем суду у Београду.

Фото: С.Ј.М.
Ова тројица инспектора из Четвртог одељења за наркотике београдске полиције терете се за злоупотребу положаја, злостављање и мучење и када успе да се одржи први претрес, требало би да изнесу одбране.
Данашње суђење одложено је јер није дошао окривљени Кнежевић, којем није добро, па ће суду доставити документацију о томе и јер су Исаков и Вешовић отказали пуномоћје адвокатима и ангажоваће нове. На питање судије Милана Гркинића, када су отказали адвокате, Исаков је рекао јутрос.
- Баш јутрос? - питао је зачуђено судија Гркинић и прокоментарисао да је то нешто стратешки, не очекујући одговор.
Он је окривљенима рекао да не би волео да помисле да ће се претреси одлагати и одуговлачити на овакав начин.
- Не кажем да то желите и радите, али да знате да ће се претрес одржати и завршити - рекао им је судија.
Од октобра прошле године, када је било заказано прво суђење, до сада се одложило пет претреса и сваки пут је неко од окривљених био болестан и није дошао у суд.
Адвокат Зора Добричанин Никодиновић, бранилац Кнежевића рекла је да да су они спремни за суђење и изношење одбране, али шта да раде када се тако деси.

БЕГУНАЦ ИЗ ЗАТВОРА УХВАЋЕН ПОСЛЕ 40 ГОДИНА: Одала га једна информација (ФОТО)
МУШКАРАЦ који је побегао из затвора у Порторику пре скоро 40 година ухапшен је у Флориди, саопштила је полиција округа Ли.
09. 03. 2025. у 16:04

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".
09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

УМРЛА ПЕВАЧИЦИНА МАЈКА: Ко је била Хафа Карић и откуд јој арапско име, ретко у Србији?
ЈАВНОСТ је изненадила вест да је преминула једна од омиљених дама породице Карић, Хафа Карић.
09. 03. 2025. у 17:51
Коментари (0)