ВОЗ УДАРИО ЖЕНУ: Несрећа на прузи у близини Оџака

Биљана Ристивојевић

01. 11. 2024. у 11:09

ТЕРЕТНИ воз повредио је јутрос жену на путном прелазу између станица Оџаци и Оџаци калварија, кад је неопрезно покушала да пређе пругу, саопштило је железничко предузеће Србија карго.

ВОЗ УДАРИО ЖЕНУ: Несрећа на прузи у близини Оџака

Фото: Shutterstock/Илустрација/Н. Живановић

Како је наведено, на путном прелазу који је обезбеђен Андрејиним крстом и знаком Стоп, хитна помоћ је повређену жену, која је давала знаке живота, одвезла у најближу здравствену установу.

Саобраћај на овом делу пруге је тренутно у прекиду.

На лице места изашли су припадници МУП- а, као и Заједничка железничка комисија Инфраструктура железнице Србије и Србија Карго за ислеђење ванредних догађаја, која ће утврдити све детаље ове несреће.

Железничке компаније Србија Карго и Инфраструктура железнице Србије поново апелују на све учеснике у саобраћају да поштују прописе и саобраћајну сигнализацију, јер само тако могу да се спрече овакве несреће и сачувају људски животи.

Теретни воз 40766 је у свом саставу имао 19 кола са контејнерима и саобраћао је из Прешева за Суботицу.

БОНУС ВИДЕО: Снимак језиве несреће на Бегаљичком брду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!

ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!

РУСКИ председник Владимир Путин одржао је састанак на једном од командних места групе Курск, рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков. Он је на састанак стигао у војној униформи.

12. 03. 2025. у 20:09

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре

ШВАЈЦАРСКИ лист Велтвохе је у оквиру текста о актуелној ситуацији у БиХ, оптужио је Немца Кристијана Шмита да користи квази диктаторску моћ да би елиминисао непожељне политичаре и упозоравају Берн каква их судбина чека ако пристану на сарадњу са ЕУ.

12. 03. 2025. у 16:03

Коментари (0)

Историјски рекорд сирове кафе на светској берзи: Зашто кафа никад није била скупља и да ли је имамо довољно?