БИО ЈЕ ВЕЗАН ЗА ШИНЕ: Језиво - Несрећа на прузи у Краљеву, воз прегазио пса старог три месеца

У несвакидашњој несрећи која се пре два дана догодила на прузи у Краљеву, воз је прегазио пса старог око три месеца.

БИО ЈЕ ВЕЗАН ЗА ШИНЕ: Језиво - Несрећа на прузи у Краљеву, воз прегазио пса старог три месеца

Г.Шљивић (архива)

Како сазнајемо, несрећа се догодила недалеко од пружног прелаза у насељу Симкине ливаде, а пас је, према причи становника овог насеља, био везан за шине тако да није могао да умакне возу који је наилазио.

Овај случај пријављен је Полицијској управи у Краљеву и, како сазнајемо, истрага је у току.

БОНУС ВИДЕО - ДР НОВОСТИ: Како бити емоционално интелигентнији?

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...