ТЕЖАК УДЕС КОД КОСЈЕРИЋА: Погинуо младић, полиција хитно изашла на терен

ЈЕДНА особа погинула је у саобраћајној несрећи која се догодила током вечерњих сати на путу од Пожеге ка Косјерићу, у месту Честобродица.

ТЕЖАК УДЕС КОД КОСЈЕРИЋА: Погинуо младић, полиција хитно изашла на терен

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација

- Тренутно је саобраћај у прекиду, чекамо да се нормализује. Огромне су колоне возила. Како смо могли да чујемо, погинуо је младић - рекао је један од очевидаца за медије.

Припадници саобраћајне полиције утврдиће све околности које су довеле до ове саобраћајне несреће.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ОВО ПИЋЕ СВИ ПИЈУ, А ОВО НИСУ ЗНАЛИ: Пола века природне снаге из Бујановца која је освојила регион