УКЦ НИШ ЗА "НОВОСТИ" О СТАЊУ ДРАГАНЕ (32): Васпитачица из Бруса на механичкој вентилацији, боре јој се за живот

ЛЕКАРИ се и даље боре за живот васпитачице Драгане А. С. (32) која је тешко повређена у саобраћајној несрећи код Бруса.

УКЦ НИШ ЗА НОВОСТИ О СТАЊУ ДРАГАНЕ (32): Васпитачица из Бруса на механичкој вентилацији, боре јој се за живот

Фото: Фејсбук

- Пацијенткиња из саобраћајке код Бруса је и даље у стању животне угрожености, на механичкој вентилацији - кажу у УКЦ Ниш за "Новости".

Подсетимо, девојчица (3) погинула је у саобраћајној несрећи која се догодила у селу Милентија код Бруса када је возило којим је управљала њена мајка Драгана С. слетело са пута.

Сумња се да је узрок несреће неприлагођена брзина условима пута.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ЖЕНАМА ЗАБРАЊЕН ПРИСТУП СВЕТОЈ ГОРИ? Казна за овај прекршај је сурова, а неке Српкиње су је ипак посетиле