ТЕШКА САОБРАЋАЈКА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Аутомобил "покосио" девојку на пешачком прелазу
ДЕВОЈКА Р. Љ. (23), тешко је повређена на Новом Београду, када је на пешачком прелазу ударио аутомобил, којим је управљао старји возач.
Фото: Новости
Како незванично сазнаје Информер саобраћајна несрећа догодила се око 17.30 сати у Булевару уметности код Меркатора на Новом Београду.
- Саобраћајна несрећа догодила се на пешачком прелазу, а сумња се да је несрећна девојка прелазила улицу када је за пешаке било црвено светло. У том тренутку на њу је налетео аутомобил марке "рено" којим је управљао старији човек који има више од 80 година - рекао је извор.
Према његовим речима девојка је задобила тешке телесне повреде.
- Она је превезена у болницу, а полиција је обавила увиђај којим ће тачно бити утврђено како се несрећа догодила - рекао је саговорник.
БОНУС ВИДЕО: ОТАЦ ПРОНАШАО ТЕЛА СИНА И СНАЈЕ: „Дозивао сам "Игоре", није реаговао – већ су били мртви“
Препоручујемо
ЛАНЧАНИ СУДАР КОД НАПЛАТНЕ РАМПЕ: Стварају се велике гужве у Старој Пазови (ФОТО)
15. 01. 2024. у 21:28
ДЕТАЉИ ТЕШКЕ САОБРАЋАЈКЕ КОД ВАЉЕВА: Повређено пет особа, једна критично
14. 01. 2024. у 17:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (2)