СТАНАРИ ПОБЕГЛИ НА КРОВ: Букти пожар на Сењаку - Дим куља на све стране
ОГРОМАН пожар у канцеларији у оквиру зграде избио је на Сењаку у Улици Косте Главинића у Београду, а ватра прети да се прошири на околне стамбене објекте.
Фото З. Јовановић
Успаничени станари, којима огроман пламен прети да прогута станове, побегли су на кров зграде на Сењаку.
Са собом су, кажу, понели само најосновније.
Један комшија узео је куче и тек оно што је најпотребније.
- Ватра се шири невероватном брзином. Јако смо уплашени - кажу људи који су са ватрогасцима и полицијом евакуисани на крову.
Ватрогасци пристижу са свих страна и улажу огромне напоре да угасе пожар.
Како се незванично сазнаје, дојава о пожару је примљена у 10.05 часова, а на терен су послате три цистерне, три ватрогасна возила и хитна помоћ.
(Телеграф)
Ускоро опширније
Препоручујемо
ОГРОМАН ПОЖАР НА СЕЊАКУ: Ватра прети да се прошири на околне стамбене објекте
27. 12. 2023. у 11:49
ХОРОР У ФРАНЦУСКОЈ Ватрогасци пронашли тело бебе у торби након гашења пожара
27. 12. 2023. у 08:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КИНА ПОКРЕНУЛА СПЕЦИЈАЛНУ ОПЕРАЦИЈУ КОД ТАЈВАНА: Пекинг жестоко одговорио двема државама
КИНА је објавила да је покренула „специјалну поморску операцију“ источно од Тајвана, чиме је додатно заоштрила свој одговор на недавни договор Јапана и Филипина. Те две државе, наиме, планирају да покрену преговоре о поморским границама у том подручју и дубље повежу своје одбрамбене снаге, јавља Блумберг.
07. 06. 2026. у 10:04
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)