ПТЕВРНУО СЕ СА ТРАКТОРА: Несрећа у Горњем Милановцу

МУШКАРАЦ средњих година санитетским возилом из Горњег Милановца примљен је у поподневим сатима у Ургентно-пријемну службу Опште болнице Чачак након повреда задобијених превртањем трактора.

ПТЕВРНУО СЕ СА ТРАКТОРА: Несрећа у Горњем Милановцу

Фото: Shutterstock/Илустрација/Н. Живановић

- Пацијент је по пријему у свесном стању и стабилних параметара, али тешких телесних повреда грудног коша примљен у Јединицу интензивног лечења, где након дијагностике и краће опсервације се упућује у КЦ Крагујевац на даље лечење твог тежине задобијених повреда - казали су нам у чачанској болници.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

БЕЗ ПАРДОНА: Америчка полиција сузавцем на демонстранате