АУТОМОБИЛ УДАРИО ДЕТЕ: Тешка ноћ у Београду - више саобраћајних несрећа широм града

У БЕОГРАДУ је синоћ у 22.50 аутомобил ударио дете на пешачком прелазу у Улици Џорџа Вашингтона, дете је задобило лакше повреде и колима Хитне помоћи превезено у дечју клинику у Тришовој, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

АУТОМОБИЛ УДАРИО ДЕТЕ: Тешка ноћ у Београду - више саобраћајних несрећа широм града

Фото: М.Стевановић

На углу Булевара Краља Александра и Београдске улице синоћ у 20.55 оборен је мотоциклиста.

Екипа Хитне помоћи је дошла на лице места, али је возач мотоцикла одбио лекарску помоћ.

Током ноћи су дежурале 22 екипе Хитне помоћи плус једна педијатријска, а интервенисале су укупно 108 пута, од чега су 24 интервенције обављене на јавним местима.

Више алкохолисаних особа превезено је на одељење токсикологије ВМА.

Као и сваке ноћи у великом броју су се јављали хронични болесници, највише хипертензичари, астматичари и особе са псхијатријским проблемима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову