"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Младић повређен у несрећи код Трстеника подлегао повредама

МЛАДИЋ С. М. (26) из Грабовца код Трстеника подлегао је тешким повредама које је задобио у саобраћајној несрећи у овом месту, сазнају "Новости".

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Младић повређен у несрећи код Трстеника подлегао повредама

Foto:FB

Млади Трстеничанин већ је као тешко повређен транспортован са лица места где се несрећа догодила 4. јуна, до Опште болнице Крушевац.

Одатле је транспортован у УКЦ Ниш где су се лекари борили за његов живот.

Нажалост, после дуже од недељу дана борбе, С. М. је преминуо.

Како су "Новости" раније објавиле, до несреће је дошло када је младић изгубио контролу над путничким возилом марке фијат пунто. Слетео је с пута и ударио у бандеру, после чега се возило више пута преврнуло.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

МЕСИ И ДРУЖИНА НА ТЕШКОМ ИСПИТУ: Швајцарци желе да сруше светског шампиона и испишу историју!