ТУМАРАО ЈЕ КРОЗ ШИБЉЕ ИЗГРЕБАН И БЛАТЊАВ: Овако је младић преживео драму на Дунаву
ЧАМАЦ са четири особе преврнуо се синоћ око 22.30 часова на Дунаву, а само једна од њих је успела да исплива на обалу, док се три воде као нестале. К. М. (37), према речима очевидаца, био је изгребан и блатњав када се докопао оближњег шибља и затражио помоћ.
Фото: Н. Скендерија
- Испливао је и изашао и реке у висини Крњаче на левој обали Дунава. Тумарао је кроз шибље преко насипа, видео светлост кућа, дошао до првих кућа, изгребан, блатњав и пријавио несрећу, каже очевидац.
Како се сазнаје, до несреће је највероватније дошло услед јаке кошаве и великих таласа на Дунаву.
Речна полиција трага за три нестале особе које нису испливале на обалу М.М. (37), Т. Н. (35), Н. М (36).
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: Посланици француске скупштине химном спречавају премијерку да говори
Препоручујемо
"НИЈЕ МОГЛА ТО ДА МИ ОПРОСТИ": Зашто је захладнео однос између Јоване и Жељкове мајке?
18. 03. 2023. у 08:30
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (3)