МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Хитну помоћ највише звали психијатријски и плућни болесници

У БЕОГРАДУ се током протекле ноћи догодила једна саобраћајна несрећа у којој је једна особа лакше повређена, речено је у Хитној помоћи.

МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Хитну помоћ највише звали психијатријски и плућни болесници

Милутин Лабудовић

Психијатријски и плућни болесници су, према речима дежурног лекара, највише тражили хитну медицинску помоћи у ноћи за нама.

Регистровано је и смањење ковид интервенција, пошто је Хитна помоћ обавила шест интерклиничких транспорта ковид пацијената, и два превоза са кућне адресе до болнице.

Екипе Хитне помоћи су до 6.00 часова ујутру обавиле 86 интервенција, од тога 11 на јавном месту.

БОНУС ВИДЕО:

ПУЦЊАВА У НОВОМ САДУ: Хици на Детелинари, рањен мушкарац

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...