ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ ТРАГЕДИЈЕ КОД РЕСНИКА: Мушкарац (55) из Београда окончао живот на ужасан начин (ФОТО, ВИДЕО)
У стравичној трагедији која се догодила на између кружног пута и тунела код Ресника страдао је Ј.М. (55) из Београда, сазнају Новости.
Новости
Он је возио сиви аутомобил марке фијат пунто. На потезу између кружног пута и тунела код Ресника, се прво закуцао у камион, а потом изашао из возила и убио се хицем из пиштоља.
На коловозу има доста крви. Тело мушкарца је однесено, а возач камиона ће дати изјаву у полицији.
Саобраћај је једно време био у застоју и створиле су се километарске колоне, али је у међувремену нормализован.
Препоручујемо
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)