ПОЖАР У ЛЕСКОВЦУ: Ватра букнула у угоститељском објекту, причињена знатна материјална штета
БРЗА интервенција припадника Ватрогасно-спасилачке јединице у Лесковцу спречила је већу штету коју би изазвао пожар у једном угоститељском објекту са апартманским смештајем у Булевару Николе Пашића у овом граду.
Фото: И.М.
Ватрена стихија је причинила значајну материјалну штету јер је изгорео део крова овог двоспратног објекта, али срећом повређених нема.
Пожар је избио око 15 часова и 30 минута. Ватрогасци су на терен изашли са пет својих возила, а интервенисало је 10 припадника Сектора за ванредне ситуације.
За сада нема ни незваничних информација како је дошло до појаве ватре у овом угоститељском објекту па ће тачан узрок пожара бити познат тек након увиђаја.
Узнемирен власник није желео да говори за медије, док су чланови његове породице само истакли да у време појаве пожара у објекту није било гостију и да је најважније да нико није повређен.
Ватрогасци су и након што је пожар угашен остали на терену како би били сигурни да неће бити потребе за њиховом додатном интервенцијом.
Саобраћај у делу Булевару Николе Пашића где је дошло до пожара био је у прекиду, а возила је саобраћајна полиција усмеравала на алтернативне правце.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)