УЖАС У ВАРВАРИНУ: Заклао жену ножем, па се обесио

МЕШТАНКА А.К.из околине Варварина заклана је данас ножем, незванично сазнају “Новости”.

УЖАС У ВАРВАРИНУ: Заклао жену ножем, па се обесио

Фото: Д.Н.

Према првим информацијама,сумња да је убиство у кући починио мештанин Варварина,који се након тога обесио.

Жртва је, иначе,пореклом из Војводине, једно време је живела у Обрежу,где је била удата.

Саговорници “Новости” наводе да јој недавно преминуо бивши супруг од последица карцинома.

Како сазнајемо, А.К.је живела у Маскару.

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда

РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.

05. 06. 2026. у 11:49

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ВЕЛИКА ВИНА НАСТАЈУ НА ВЕЛИКИМ ЛОКАЦИЈАМА: Oткривамо зашто винарија Ердевик и Фрушка гора имају идеалне услове за шардоне