ОГЛАСИЛА СЕ ПОЛИЦИЈА НАКОН ХАПШЕЊА ПРОФЕСОРА ФОЛКЛОРА: Покушао да пољуби девојчицу (12) у уста
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду ухапсили су Д. Н. (1963) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело недозвољене полне радње.
Фото Илустрација
Он је, како се сумња, 12. априла ове године дванаестогодишњу девојчицу коју познаје одраније увео у просторије једног дома културе на Чукарици, у којем је запослен, где ју је потом непримерено додиривао.
Д. Н. се терети и да је девојчицу пољубио у образ и покушао да је пољуби у уста.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он је, уз кривичну пријаву, приведен Другом основном јавном тужилаштву у Београду. Судија за претходни поступак одредио му је притвор до 30 дана.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)