ХАПШЕЊЕ У КЛАДОВУ: Ударио полицајца који је интервенисао због насиља у породици

Припадници Министарства унутрашњих послова у Кладову ухапсили су Б. Ј. (36) из Београда који је током интервенције због насиља у породици насрнуо на полицајце.

ХАПШЕЊЕ У КЛАДОВУ: Ударио полицајца који је интервенисао због насиља у породици

Фото: С.М.Јовановић

Б. Ј. (36) из Београда се сумњичи да је у стану у Кладову претио двојици полицајаца који су дошли по пријави насиља у породици, као и да је једном од њих задао ударац у лице.


Са претњама полицијским службеницима је наставио и у просторијама Полицијске станице у Кладову  када је, наводе у Полицијској управи у Бору, једног ударио у груди.

Осумњиченом је, по налогу Основног јавног тужилаштва, одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву због постојања основа сумње да је извршио кривично дело ометање службеног лица у вршењу службене дужности, бити приведен тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

ПУБЛИКА БИЛА ШОКИРАНА ВЕНСОВИМ ИЗЛАГАЊЕМ: Споменуо и изборе у Румунији, сасуо Европи истину у лице

УЧЕСНИЦИ Минхенске безбедносне конференције слушали су говор потпредседника САД Џеј-Ди Венса готово без аплауза, показује снимак преноса његовог наступа на сајту Беле куће.

14. 02. 2025. у 17:34

Коментари (0)

ВЛАХОВИЋ ПОСМАТРА ДЕРБИ ИТАЛИЈЕ СА КЛУПЕ: Јувентус ће учинити све да не дозволи Интеру да преузме прво место на табели