ОШТЕТИЛИ ФИРМУ ЗА 1,5 МИЛИОН ДИНАРА: Тројица Београђана ухапшена због преваре у Ћуприји

Зорана Рашић
Зорана Рашић

13. 09. 2023. у 15:12

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Јагодини ухапсили су О. П. (1998), Н. Ч. (1954) и М. Н. (1972) из Београда, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело превара.

ОШТЕТИЛИ ФИРМУ ЗА 1,5 МИЛИОН ДИНАРА: Тројица Београђана ухапшена због преваре у Ћуприји

фото В Митрић

Они се терете да су се лажно представили као представници једне београдске фирме, након чега су од 2. септембра у више наврата узели робу на одложено плаћање из једног ћупријског предузећа, оштетивши га тако за више од 1,5 милиона динара.

Како се још наводи у полицијском саопштењу, сумња се и да је Н. Ч. приликом преузимања робе на отпремницама остављао лажан број личне карте, па ће против њега бити поднета и кривична пријава за фалсификовање исправе.

Полиција је у возилу О. П. пронашла и привремено одузела део робе. Тројици осумњичених Београђана је одређено задржавање до 48 сати, након чега  ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација Да смрадови оду добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".

09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

Коментари (0)

ХИТНА ОДЛУКА ПУТИНА: Дао рок краћи од месец дана