ОДРЕЂЕН ПРИТВОР НАСИЛНИКУ: Тукао жену у Земуну

Треће основно јавно тужилаштво у Београду одредило је задржавање дана осумњиченом Е.Ђ. (20) због сумње да је у стану у Београду, ГО Земун, извршио кривично дело насиље у породици.

ОДРЕЂЕН ПРИТВОР НАСИЛНИКУ: Тукао жену у Земуну

Фото:З.Глигоријевић

Он је применом насиља угрозио телесни интегритет члана породице ванбрачне супруге, у више наврата задао ударце оштећеној, услед чега је задобила повреде.

С тим у вези, након саслушања осумњиченог, тужилаштво је предложило одређивање притвора у трајању од тридесет дана, јер постоје особите околности које указују да ће осумњичени ометати поступак утицањем на сведоке, што је решењем суда и одређено.
 
У даљем току поступка, тужилаштво ће изводити доказне радње испитивањем сведока и наложити да се обаве потребна вештачења.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине