УХАПШЕН МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ ПУЦАО У ТЕРЕТАНИ У РАКОВИЦИ: Ранио младића у колено, па побегао

БРЕЗОМ и ефиласном акцијом полицијских патрола из станице Раковица и Интервентне јединице 92 ухапшен је мушкарац М.С. стар 27 година који је осумњичен за пуцњаву и рањавање.

УХАПШЕН МУШКАРАЦ КОЈИ ЈЕ ПУЦАО У ТЕРЕТАНИ У РАКОВИЦИ: Ранио младића у колено, па побегао

Фото: Принтсцреен/Гоогле мапс

Подсетимо, у пуцњави која се догодила данас у Борској улици број 7ж у Београду, рањен је мушкарац стар 24 године.

Пуцњава се догодила у локалној теретани "Ултимат џим".

Ухапшени М.С. осумњичен је да је из ватреног оружја испалило метак, који је младића погодио у колено.

Он је након пуцњацве побегао у правцу Миљаковца.

Полицијске патроле са подручја Раковице, као и Интервентна јединица 92, интезивно су трагале за нападачем.

БОНУС ВИДЕО: 

Цело насеље је љуто на њега: Комшија Срећко о нападачу из Крушевца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП! Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: Неће доћи у Јелисејску палату!

"ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП!" Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: "Неће доћи у Јелисејску палату!"

УТИЦАЈНИ француски новинар Флоријан Тардиф у својој новој књизи тврди да је Брижит Макрон уверена да су све жене потенцијалне претње њеном браку, те да желе да заведу њеног супруга Емануела Макрона.

25. 05. 2026. у 11:20

Коментари (1)

СРБИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Незабележено дивљање хулигана, свет у шоку (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)