ПОДИЗАЛА НОВАЦ СА РАЧУНА КЛИЈЕНАТА: Ухапшена запослена у експозитури банке у Бору

Новости онлине

25. 03. 2022. у 11:43

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Одељења за борбу против корупције, у сарадњи са Посебним одељењем за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Нишу, ухапсили су педесетдеветогодишњу жену, запослену у експозитури једне банке у Бору, због постојања основа сумње да је извршила кривично дело проневера у обављању привредне делатности.

ПОДИЗАЛА НОВАЦ СА РАЧУНА КЛИЈЕНАТА: Ухапшена запослена у експозитури банке у Бору

Фото: Н. Фифић

Осумњичена се терети да је, у периоду од 1. јуна 2019. до 25. јануара 2021. године, у намери да себи прибави противправну имовинску корист, неовлашћено подизала новац са рачуна клијената банке.

Како се сумња, она је присвојила, а клијенте оштетила за 306.800 динара који су јој поверени у раду.

Против педесетдеветогодишње жене биће поднета кривична пријава надлежном тужилаштву.

БОНУС ВИДЕО: УБИСТВО У РУШЊУ - Комшија усмртио комшију, нерешени имовински односи довели до трагедије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!

ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!

РУСКИ председник Владимир Путин одржао је састанак на једном од командних места групе Курск, рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков. Он је на састанак стигао у војној униформи.

12. 03. 2025. у 20:09

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре

ШВАЈЦАРСКИ лист Велтвохе је у оквиру текста о актуелној ситуацији у БиХ, оптужио је Немца Кристијана Шмита да користи квази диктаторску моћ да би елиминисао непожељне политичаре и упозоравају Берн каква их судбина чека ако пристану на сарадњу са ЕУ.

12. 03. 2025. у 16:03

Коментари (0)

Историјски рекорд сирове кафе на светској берзи: Зашто кафа никад није била скупља и да ли је имамо довољно?