АМФЕТАМИН ГА "ПОСЛАО" ИЗА РЕШЕТАКА: Хапшење у Сремској Митровици
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сремској Митровици су, приликом претреса стана Л. Р. (20), пронашли и запленили 166,6 грама белог праха за који се сумња да је амфетамин, мању количину марихуане и дигиталну вагицу.

Илустрација полиција Фото Depositphotos
Због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, против осумњиченог биће поднета кривична пријава Вишем јавном тужилаштву у Сремској Митровици.
Препоручујемо

ХАПШЕЊЕ ЗБОГ НАСИЉА НА ЦЕТИЊУ: Осумњичени откривен помоћу снимка са протеста
15. 09. 2021. у 15:53

ОДБИО ДА СЕ ТЕСТИРА: Полиција привела дрског возача из Краљева
15. 09. 2021. у 13:46

УХАПШЕН СА ДВА КИЛОГРАМА МАРИХУАНЕ У БОРУ: Поднета пријава и одређен притвор до 48 сати
15. 09. 2021. у 12:22

ПУТИН НА САСТАНКУ ИЗДАО НАРЕЂЕЊЕ ВОЈСЦИ: Заробљене у Курску третирајте као терористе, хитно ослободите читаву територију!
РУСКИ председник Владимир Путин одржао је састанак на једном од командних места групе Курск, рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков. Он је на састанак стигао у војној униформи.
12. 03. 2025. у 20:09

ШВАЈЦАРСКИ ВЕЛТВОХЕ О ПРЕСУДИ ДОДИКУ: Шмит користи квази диктатуру да би елиминисао непожељне политичаре
ШВАЈЦАРСКИ лист Велтвохе је у оквиру текста о актуелној ситуацији у БиХ, оптужио је Немца Кристијана Шмита да користи квази диктаторску моћ да би елиминисао непожељне политичаре и упозоравају Берн каква их судбина чека ако пристану на сарадњу са ЕУ.
12. 03. 2025. у 16:03

ТРАМПОВ УНУК ИМА СРПСКО ИМЕ: Носили га наши славни витезови и владари - има јаку симболику у породици председника САД
ДОНАЛД Трамп Млађи, син америчког председника, посетио је Београд ради састанка са председником Србије Александром Вучићем.
12. 03. 2025. у 10:36 >> 10:37
Коментари (0)