СТАКЛО НА МЕСТУ ГДЕ ЈЕ САША АКТИВИРАО БОМБУ: Слике из Читлука дан након језиве трагедије (ФОТО)

НА месту где је јуче од детонације ручне бомбе погинуо Саша Недељковић (52) из Крушевца остали су трагови несреће, ситни остаци поломљених прозора од путничког возила у коме је несрећни човек одузео себи живот.

СТАКЛО НА МЕСТУ ГДЕ ЈЕ САША АКТИВИРАО БОМБУ: Слике из Читлука дан након језиве трагедије (ФОТО)

Фото: С. Б.

У порти Цркве Свете Тројице у Читлуку гробна је тишина. Супруга В. Н.(48) је чудом преживела експлозију тако што је у задњи час успела да откључа возило и практично падне испод аута.

Вредна жена дошла је кобног јутра из треће смене, а муж ју је чекао.

Саша је сачекао жену да дође с посла, где ради као куварица, потом је рекао да се провозају њеним колима. Она је возила, а он био на месту сувозача. У тим колима ју је тукао, она је била крвава, а успут су видели и таксисту. Претио је да ће их убити, извадио бомбу и активирао.

В. Н. је покушала да га одговори, али, нажалост, муж је није послушао.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији