ОТВАРАЈУ СЕ ТРЖНИ ЦЕНТРИ: Када, на колико и шта ће све радити у њима?
ОД ПОНЕДЕЉКА, 12. априла, тржни центри се отварају и радиће до 22 часа, одлучио је Кризни штаб.
Фото М. Анђела
Угоститељски делови унутар тржног центра још неће бити отворени.
Епидемиолог проф. др Бранислав Тиодоровић рекао је новинарима после Кризног штаба да су се створили услови да се мере попусте.
- Пре свега се мисли да тржни центри могу да раде од понедељка. И даље остају затворени угоститељски објекти који су узатвореном простору. Надамо се да ћемо и о томе моћи да размишљамо следеће недеље - навео је он.
Подсетимо, последње ублажене мере важе од понедељака, када су почеле да раде баште угоститељских објеката и када је радно време продужено до 22 сата.
Препоручујемо
МАЊЕ ПАПИРА, ВИШЕ ЕЛЕКТРОНСКИХ УСЛУГА: Резултати пројекта „еУправа за све“
27. 06. 2026. у 11:00
МАЛИ СА АМБАСАДОРКОМ ФРАНЦУСКЕ: У фокусу јачање економске сарадње две земље
26. 06. 2026. у 16:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)