ДИРЕКТОР ЈУТЕ АЛЕКСАНДАР СЕНИЧИЋ: Ове године очекујемо најбоље резултате од туризма у Србији
OВЕ године могу се очекивати најбољи резултати када је реч о приходу и боравку туриста у Србији и Београду, а наш главни град је носилац туристичке понуде Србије с обзиром на то да више од 50 одсто странаца који дођу бораве баш у њему. Ово је изјавио директор Националне асоцијације туристичких агенција (ЈУТА) Александар Сеничић

Крузери на београдском пристаништу, Фото М. Анђела
- Ми смо веома задовољни, још нам фали по нешто, фали нам велики број водича на језицима туриста који долазе да би на најбољи начин ти људи упознали нашу земљу - навео је он и додао да има недостатака када је у питању туристичка инфраструктура поготово у Београду.
Сеничић је рекао да раст цена у Београду, који се најбоље види кроз угоститељску понуду, није добар за суграђане, али да се то може очекивати када постоји велика потражња и велики број странаца.

ПУТИН ПРИХВАТИО ПРЕКИД ВАТРЕ НА 30 ДАНА УЗ ЈЕДАН УСЛОВ: "Примирје би одговарало Украјини, руске снаге у офанзиви на свим деловима фронта"
РУСКИ председник Владимир Путин рекао је данас на конференцији за медије са белоруским председником Александром Лукашенком да Русија пристаје на прекид ватре са Украјином на 30 дана, али само ако оно доведе до дугорочног мира.
13. 03. 2025. у 16:53 >> 17:05

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно
ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.
13. 03. 2025. у 15:32

ТРАМПОВА УНУКА ЈЕ ПРАВА СЕНЗАЦИЈА: Најскромнија и најлепша у породици, бави се необичним спортом (ФОТО)
ИАКО обично највише пажње привлаче деда, бака и тетка Иванка, када се нашла на бини поред Доналда трампа током победничког говора након избора сви су приметили лепу Каи, у сјајној, шљокичастој хаљини.
13. 03. 2025. у 15:53
Коментари (0)