ИСПЛАЋЕНА ДРУГА РАТА ПОМОЋИ ПРЕВОЗНИЦИМА: Министар Мали - Додатну подршку пружамо најугроженијим секторима
МИНИСТАР Синиша Мали објавио је на свом званичном Инстаграм профилу да је данас исплаћена друга рата помоћи превозницима и да ће у наредних четири месеца бити исплаћено још четири.
- Данас смо исплатили другу рату помоћи превозницима који су услед пандемије суочени са смањеним обимом посла. Износ од 600 евра по аутобусу, добило је укупно 654 превозника, који имају 6.393 аутобуса. У наредна четири месеца превозницима биће уплаћене још четири рате, од чега ће држава за сваку издвојити по 3,8 милиона евра. Помажемо целокупну привреду, а додатну подршку пружамо најугроженијим секторима - написао је министар.
Препоручујемо
ШТА АКО НИСТЕ ДОБИЛИ 30 ЕВРА? Министар Мали објашњава - све се решава наредне недеље
22. 05. 2021. у 09:38
ЦЕО РЕГИОН ИДЕ НАПРЕД: Састали се министри финансија Србије и Црне Горе
26. 05. 2021. у 13:18
НОВЕ ЛИЧНЕ КАРТЕ! Отклоњене све дилеме – ово је значајно за све грађане Србије
25. 05. 2021. у 18:59
ПУТИН: Ситуација у Курској области веома тешка
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин је током састанка са вршиоцем дужности гувернера Курске области Александром Хиштајном изјавио да је ситуација у региону веома тешка.
05. 02. 2025. у 17:31
БРИТАНСКИ ЕКСПЕРТ: Имамо посла са дилетантом – Зеленски не може да поднесе да је крај
ШЕФ украјинског режима Владимир Зеленски подсвесно не може да прихвати тему повлачења украјинских снага у зони борбених дејстава, изјавио је британски војни аналитичар Александар Меркурис
30. 01. 2025. у 07:58
(УЗНЕМИРУЈУЋ СНИМАК) Дечак (15) хтео да опљачка пензионера (70) - овај га убио пиштољем, па докрајчио још једним метком
ДОК је покушавао да отвори врата аутомобила, старац је извадио револвер и упуцао младића из близине, а потом га је "оверио".
03. 02. 2025. у 16:43
Коментари (0)