ОБУКА БИЗНИСМЕНА: Остало још 200 слободних места у програму за предузетнике
У ОКВИРУ другог циклуса Програма промоције предузетништва и самозапошљавања Владе Србије остало је још 200 слободних места за обуку, саопштила је Привредна комора Србије.
Зграда Привредне коморе
Заинтересовани су за покретање бизниса или унапређење досадашњег пословања, у каснијој фази, могу да конкуришу за повољне кредите до 3,6 милиона динара по пројекту.
Програм обухвата петодневну обуку за израду пословно-инвестиционог плана, повољне банкарске кредите код комерцијалних банака, партнера у пројекту, гаранцију за кредите банака партнера, бесповратна средства корисницима који успешно отплате кредит у износу до 20 одсто укупног инвестиционог улагања, и менторско водење и саветовање.
У другој фази спровођења Програма диступни су кредити са повољним каматама код партнерских банака, а и бесповратна средства.
Препоручујемо
БОРБА ПРОТИВ ГОЈАЗНОСТИ ЂАКА: Наставља се кампања „Tежи равнотежи“
04. 04. 2021. у 15:46
ИСПИТ ИЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ НЕ ВАЖИ У СРБИЈИ: Привредници питају - надлежни одговарају
05. 04. 2021. у 10:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)