ПРОНАЂЕНА МАЈКА ЧЕТВОРО ДЕЦЕ: Бранкица нестала пре два дана, не зна се где је била, губила се и раније
ЧЕТРДЕСЕТОГОДИШЊА Нишлијка Бранкица Л., мајка четворо деце која је нестала 17. марта, пронађена је данас поподне недалеко од свог дома – потврдила је њена јетрва Силвана Мусић. Међутим, где је она боравила претходна два дана још се не зна, јер је Бранкица одмах након проналаска одведена у нишку Полицијску управу која је за њом трагала по пријави нестанка.
Фото: Фацебоок
- Након што су медији објавили њену фотографију, једна жена је препознала на улици, позвала нас је телефоном и казала нам је где да је нађемо. Страшно је било, деца њена су се највише узнемирила, и они су сироти истрчали на улицу да је нађу, али су кратко били са њом, јер су је одвели у полицију – каже Силвана.
Коментаришући наводе једног њиховог рођака да га је неки Београђанин позвао и казао да се Бранкица за њега удала, због чега су је тражили и у престоници, Силвана каже да је могуће да су наводи лажни, али да ништа није искључено.
- Где је била и са ким, то она најбоље зна. Ми смо се сви уплашили да не умре, да јој се нешто не деси. Она овде живи као бубрег у лоју, ја сам болесна, астматичарка сам, поред ње живе, ја јој чувам децу – рекла је огорчена жена.
И раније одлазила од куће
Она је поновила да је Бранкица и раније имала обичај да одлази од куће али да се враћала после седам, осам сати.
- Она је тако, мало чудна, воли да скита... Имала је иза себе два брака из које има две одрасле кћери, пре него што се преудала за мога девера са којим је изродила двоје деце, једно има 14, а друго само пет година. Прекјуче је око 12 сати отишла до школе да узме потврду за дете. Муж је звао око 16 сати, казала му је да је све завршила и да долази кући. Како је није било, сви смо се уплашили... Страшне се ствари дешавају, људи стално нестају, неке нађу мртве, бојали смо се да јој се нешто лоше догодило, па је њен муж пријавио нестанак полицији – каже Силвана.
(Телеграф.рс)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДА ЛИ СТЕ ВИДЕЛИ ОВОГ ЧОВЕКА? Породица апелује - помозите нам да нађемо Бранислава (72)
15. 03. 2021. у 23:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)